|
No chyba pomylił, Mehremic był szybki i jak na stopera drobnej budowy, dobry technicznie. Miał wiele zagrań przy rozegraniu ryzykownych, takich prawie przejętych, parę razy przyprawił mnie tym o palpitacje serca. Z drugiej strony, mimo opresji nie przypominam sobie, aby choć jedną bramkę w ten sposób zawalił. W grze obronnej był całkiem w porządku, nie do konca wiedziałem dlaczego go odpalono.
|