Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15288
Stary 29.06.2022, 10:38
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Jakoś nie widzę tego, że Kwiecień będzie teraz (albo i kiedykolwiek) sprowadzać zawodników, z którymi mógłby wjechać do ekstraklasy. Moim zdaniem II liga to maks, może będą mieć sezon konia jak Garbarnia i nawet wejdą na chwilę do I ligi. To nie ten kaliber co Cupiał czy obecnie Świerczewski z Rakowa/X-komu. O rozpoznawalności i bazie kibicowskiej klubów e-klasy i I ligi nie wspominając.
Co takiego ma Termalica, czego nie ma Wieczysta?
Wieczysta buduje zapłacze, mają druga drużynę, juniorów itd. Do tego klub jest w Krakowie wiec o młodych do gry w piłkę nie brakuje.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując