Elendil napisał(a):

|
Jakoś nie widzę tego, że Kwiecień będzie teraz (albo i kiedykolwiek) sprowadzać zawodników, z którymi mógłby wjechać do ekstraklasy. Moim zdaniem II liga to maks, może będą mieć sezon konia jak Garbarnia i nawet wejdą na chwilę do I ligi. To nie ten kaliber co Cupiał czy obecnie Świerczewski z Rakowa/X-komu. O rozpoznawalności i bazie kibicowskiej klubów e-klasy i I ligi nie wspominając.
|
Co takiego ma Termalica, czego nie ma Wieczysta?
Wieczysta buduje zapłacze, mają druga drużynę, juniorów itd. Do tego klub jest w Krakowie wiec o młodych do gry w piłkę nie brakuje.