Książę Palownik napisał(a):

|
Obyśmy odbili na nim chociaż część kasy utopionej w Fajtłapića.
|
Jak już została utopiona to wypada ja wyłowić, odzyskać co się da i jakoś spożytkować. Pomysł Brzeczka z wypozyczeniem Fazlagicia nie jest zły, wszakże już w naszych barwach debiutował w seniorskiej kadrze Macedonii. Ktoś się na niego polasi prędzej czy później.