Karherop napisał(a):

Z tego co się czyta/słyszy po rundzie w Izraelu wygląda lepiej niż na jesieni 2021. Wtedy w sparingach faktycznie fatalnie wyglądał.
Zresztą, przy obecnym stanie posiadania to kto zagra pol-lewego stopera?
|
Ja piszę po meczach, nie w sparingach za Guli gdzie podobno był zapuszczony (do tego treningi Guli źle przygotowały fizycznie wszystkich naszych piłkarzy). Za dużo wtedy nie pograł o ile pamiętam, bo Gula go skreślił za brak profesjonalizmu. W Izraelu za to grał chyba wszystko.