maciekkk napisał(a):

|
Mehremić - obiecująco.... No nie wiem. Oglądałem każdy mecz, w którym u nas grał i za nic nie uważam go za gościa do gry w 1 składzie, nawet w 1 lidze. Wady, które u niego widać od razu to klocowatość i fatalna zwrotność i ustawienie się.
|
Brak zwrotności i klocowatość? No to chyba inne mecze oglądaliśmy...