Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90093
Stary 29.06.2022, 08:21
Od początku mi nie "grało" jego pozostanie. Dobry gracz, ale typowy najemnik, w wieku w którym mało kto chce grać w 1 lidze.

Jedyne czego sobie życzę to aby coś wycisnęli z tego transferu. Minimum 300k euro.

Para Łasicki-Mehremic wygląda obiecująco, ale za nimi jest jedynie Hoyo i Skrobanski. Wróci może też Żyłka z 3 ligi, ale jak nic potrzebujemy jeszcze jednego doświadczonego stopera.
Odpowiedz cytując