|
Od początku mi nie "grało" jego pozostanie. Dobry gracz, ale typowy najemnik, w wieku w którym mało kto chce grać w 1 lidze.
Jedyne czego sobie życzę to aby coś wycisnęli z tego transferu. Minimum 300k euro.
Para Łasicki-Mehremic wygląda obiecująco, ale za nimi jest jedynie Hoyo i Skrobanski. Wróci może też Żyłka z 3 ligi, ale jak nic potrzebujemy jeszcze jednego doświadczonego stopera.
|