|
Wbrew temu, co napisał kolega wyżej, chyba wszyscy wiedzą, albo przynajmniej się domyślają jaki jest pomysł na Wieczystą i jaka jest różnica między Wisłą Cupiała a Wieczystą Kwietnia.
Jedno ich łączy:
Zarówno Cupiał jak i Kwiecień sprowadzili do swojej drużyny najlepszych piłkarzy gwarantujących zwycięstwa na danym poziomie rozgrywkowym.
- Cupiał ściągnął najlepszych piłkarzy w Polsce, żeby zdominować pierwszy poziom rozgrywkowy
- Kwiecień ściągnął najlepszych emerytów, żeby zdominować czwarty czy piąty poziom rozgrywkowy
Nikt rozsądny nie wierzy w to, że Kwiecień chce na emerytach wjechać do ekstraklasy.
Jeśli w III, czy następnie w II lidze okaże się, że emeryci nie dają rady, Kwiecień sprowadzi w ich miejsce piłkarzy, którzy będą w stanie poziom III czy kolejno II ligi zdominować.
Tyle i tylko tyle.
A więc sprowadzanie piłkarzy, którzy dany poziom rozgrywek przewyższają w przypadku Kwietnia.
Jakże to różne od tłumaczenia, że my na poziom rozgrywek I ligowych musimy sprowadzić piłkarzy I ligowych.
Czy to nie jest proszenie się o pozostanie (w najlepszym przypadku) w I lidze?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|