Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15286
Stary 29.06.2022, 07:23
Wbrew temu, co napisał kolega wyżej, chyba wszyscy wiedzą, albo przynajmniej się domyślają jaki jest pomysł na Wieczystą i jaka jest różnica między Wisłą Cupiała a Wieczystą Kwietnia.

Jedno ich łączy:
Zarówno Cupiał jak i Kwiecień sprowadzili do swojej drużyny najlepszych piłkarzy gwarantujących zwycięstwa na danym poziomie rozgrywkowym.
- Cupiał ściągnął najlepszych piłkarzy w Polsce, żeby zdominować pierwszy poziom rozgrywkowy
- Kwiecień ściągnął najlepszych emerytów, żeby zdominować czwarty czy piąty poziom rozgrywkowy

Nikt rozsądny nie wierzy w to, że Kwiecień chce na emerytach wjechać do ekstraklasy.
Jeśli w III, czy następnie w II lidze okaże się, że emeryci nie dają rady, Kwiecień sprowadzi w ich miejsce piłkarzy, którzy będą w stanie poziom III czy kolejno II ligi zdominować.

Tyle i tylko tyle.

A więc sprowadzanie piłkarzy, którzy dany poziom rozgrywek przewyższają w przypadku Kwietnia.

Jakże to różne od tłumaczenia, że my na poziom rozgrywek I ligowych musimy sprowadzić piłkarzy I ligowych.
Czy to nie jest proszenie się o pozostanie (w najlepszym przypadku) w I lidze?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując