Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27849
Stary 29.06.2022, 07:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Marzy mi się też sytuacja, że zamiast liczyć na cudowny transfer, w końcu kogoś w klubie sobie "wyszkolimy" lub zaczniemy grać jak drużyna, nie będąc uzależnionym tylko od tego czy będzie super snajper czy nie. Mamy na to dobry moment, tym bardziej że 1 liga to zupełnie inne realnie sportowe niż esa.
A kto tego „ wyszkolenia „ miałby dokonać? Bo chyba nie nasza legenda, orzeł szkolenia napastników Kazimierz.
Zresztą problem jest dużo głębszy bo jak do tej pory to, kto nie przyszedł to się cofał zamiast rozwijać wiec problem istnieje. I tu pytanie do ludzi odpowiedzialnych za klub- czy dostrzegają problem. Chociaż po konferencji, a w szczególności po widocznych działaniach wydaje mi się ,że nasze trio rozumie gdzie leży problem tylko za uja pojąć nie może
Odpowiedz cytując