Pulpet napisał(a):

Ty i inni dlaczego zakrzywiacie temat pod swoją tezę?
Niech nie transmitują sparingów niech ukrywają treningi. Jeśli tego potrzebują to ja się zgadzam BO NIE O TO MI CHODZI
Czy naprawdę nie można pokazać dwóch bramek w normalny sposób? bo chyba nie powiesz, że cokolwiek zobaczyłeś na ujęciu z drona?
Na pewno stanie się niesamowita krzywda i Wiśle i Stali i Garbarni jeśli kibice obejrzą jak padały bramki.
|
Ja osobiście nie widzę sensu nagrywania osobno całego sparingu z boku skoro i tak nie może być pokazany, żeby pokazać ew. bramki (o ile padną). Materiał z drona był do celów taktycznych, wycięli bramki i pokazali.
Niedługo mecze o punkty, ważne żebyśmy wtedy strzelali bramki. Waga tych sparingowych jest żadna, wielu już w sparingach strzelało - a potem w meczach o punkty znikali.