Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7592
Stary 28.06.2022, 18:07
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Ty i inni dlaczego zakrzywiacie temat pod swoją tezę?
Niech nie transmitują sparingów niech ukrywają treningi. Jeśli tego potrzebują to ja się zgadzam BO NIE O TO MI CHODZI

Czy naprawdę nie można pokazać dwóch bramek w normalny sposób? bo chyba nie powiesz, że cokolwiek zobaczyłeś na ujęciu z drona?
Na pewno stanie się niesamowita krzywda i Wiśle i Stali i Garbarni jeśli kibice obejrzą jak padały bramki.
Problem w tym że wiele osób (już nie chce wskazywać które), przywiązuje zbyt wielką wagę do sparingów, gdzie to normalna jednostka treningowa, tyle że w starciu z rywalem. Jakoś nie widzę aby ktokolwiek żądał bramek z dzisiejszego treningu.
Odpowiedz cytując