Co mnie obchodzą inne kluby

?Jakby mnie inne obchodziły to nie pisał bym tutaj na forum kibiców Wisły.
Rozumiem że uważasz nas już za takich dziadów którzy muszą wpisać się w tą pierwszoligową szarzyznę i postępować jak Chrobry ,Sandecja czy Puszcza Niepołomice.Tylko czy te kluby żyją z kibiców tak jak Wisła

?