Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7587
Stary 28.06.2022, 13:38
Co mnie obchodzą inne kluby?Jakby mnie inne obchodziły to nie pisał bym tutaj na forum kibiców Wisły.
Rozumiem że uważasz nas już za takich dziadów którzy muszą wpisać się w tą pierwszoligową szarzyznę i postępować jak Chrobry ,Sandecja czy Puszcza Niepołomice.Tylko czy te kluby żyją z kibiców tak jak Wisła?
Odpowiedz cytując