Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Greg25
Senior Member
Od: 08.2018
Offline
#
7584
28.06.2022, 13:05
Po kiego tam chciałeś być, czy też to oglądać, przecież i tak wszystko jest do dupy! Przecież jeszcze niedawno narzekaliście, że trener ma za słabą pozycję w klubie, bo piłkarz jest właścicielem, to teraz trenerowi nie wolno mieć fanaberii...?!
Greg25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Greg25
Znajdź inne posty napisane przez Greg25