krysztal napisał(a):

|
Albo Jana Frederiksena...
|
Gość zagadka bo przed naszym przyjściem był bardzo solidnym ligowcem w Danii. W Broendby nie gra się za ładne oczy.
Już niedługo 1 lipca i oficjalne pożegnanie Kieszka, Rosy Zukova i Savicia? Chyba że bawimy się w utrzymywanie zawodników bez kontraktów. Za zasługi dla klubu