Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27845
Stary 28.06.2022, 10:59
Zgadzam się, czas płynie, również w moim odczuciu na nr 1 w ataku jeszcze czekamy.

Mając jednak tyle wpadek transferowych na tej pozycji dziwię się również kibicom którzy chcą by przyszedł byle kto, byle by już trenował.

Sprowadzenie skutecznego napastnika, na poziom 1 ligowych nie jest ani latwe, ani nie obarczone ryzykiem. Brać Polaka z niższej ligi? Hiszpana z 3 ligi, a może starego Słowaka? A może starego Polaka? Nie wiem kogo oni nam ściągną ale chyba już dawno nie było takiej presji by ta pozycja była w końcu obsadzona skutecznie.

I zaraz ktoś powie że mogli to zrobić już 3 tygodnie temu.. a co jeśli kolejni zawodnicy nam odmawiają lub czekają na lepsze oferty? Ja będę ucieszony jak gość który tu przyjdzie zrekompensuje mam oczekiwana.
Odpowiedz cytując