|
Zgadzam się, czas płynie, również w moim odczuciu na nr 1 w ataku jeszcze czekamy.
Mając jednak tyle wpadek transferowych na tej pozycji dziwię się również kibicom którzy chcą by przyszedł byle kto, byle by już trenował.
Sprowadzenie skutecznego napastnika, na poziom 1 ligowych nie jest ani latwe, ani nie obarczone ryzykiem. Brać Polaka z niższej ligi? Hiszpana z 3 ligi, a może starego Słowaka? A może starego Polaka? Nie wiem kogo oni nam ściągną ale chyba już dawno nie było takiej presji by ta pozycja była w końcu obsadzona skutecznie.
I zaraz ktoś powie że mogli to zrobić już 3 tygodnie temu.. a co jeśli kolejni zawodnicy nam odmawiają lub czekają na lepsze oferty? Ja będę ucieszony jak gość który tu przyjdzie zrekompensuje mam oczekiwana.
|