wolfy napisał(a):

|
FraMat - w swojej upierdliwości walnąłeś głupotę a teraz próbujesz robić z tego spór personalny... Ja nie pamiętam żadnych sporów z Tobą ponieważ takie rzeczy wiszą mi i powiewają.
|
nie dość, że upierdliwy to jeszcze z Alzheimerem
wolfy napisał(a):

|
To że go puścili z Cluj bez żalu - czy Ty jesteś normalny?! Mam Ci tłumaczyć dlaczego - jeśliby tam wymiatał - nie trafiłby nigdy do naszej pierwszej ligi?! Zresztą - z Turcji też, bo to wyższy poziom finansowy i sportowy.
|
Cieszę się, że mamy na forum znawcę ligi rumuńskiej i tureckiej
wolfy napisał(a):

|
Proszę, masz odpowiedź - do pierwszej ligi, ani do ekstraklasy nie trafiają piłkarze z takim CV i w szczycie swoich możliwości.
|
cieszę się, że nadal uważasz, że to może być dobry transfer.
Pozwól innym chociaż się z tego pośmiać.
wolfy napisał(a):

Tyle że to bez znaczenia, bo to co nie starcza nawet na ekstraklasę (nie mówiąc o poważniejszych ligach) jest topem w pierwszej lidze.
Co za frajerstwo na tym forum, byle tylko się dowalić...
|
Otóż to, wolfy...dzień bez dowalania się wolfyego do innych userów to dzień stracony