Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90081
Stary 28.06.2022, 09:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
FraMat - w swojej upierdliwości walnąłeś głupotę a teraz próbujesz robić z tego spór personalny... Ja nie pamiętam żadnych sporów z Tobą ponieważ takie rzeczy wiszą mi i powiewają.
nie dość, że upierdliwy to jeszcze z Alzheimerem
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To że go puścili z Cluj bez żalu - czy Ty jesteś normalny?! Mam Ci tłumaczyć dlaczego - jeśliby tam wymiatał - nie trafiłby nigdy do naszej pierwszej ligi?! Zresztą - z Turcji też, bo to wyższy poziom finansowy i sportowy.
Cieszę się, że mamy na forum znawcę ligi rumuńskiej i tureckiej
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Proszę, masz odpowiedź - do pierwszej ligi, ani do ekstraklasy nie trafiają piłkarze z takim CV i w szczycie swoich możliwości.
cieszę się, że nadal uważasz, że to może być dobry transfer.
Pozwól innym chociaż się z tego pośmiać.
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tyle że to bez znaczenia, bo to co nie starcza nawet na ekstraklasę (nie mówiąc o poważniejszych ligach) jest topem w pierwszej lidze.

Co za frajerstwo na tym forum, byle tylko się dowalić...
Otóż to, wolfy...dzień bez dowalania się wolfyego do innych userów to dzień stracony
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując