|
FraMat - w swojej upierdliwości walnąłeś głupotę a teraz próbujesz robić z tego spór personalny... Ja nie pamiętam żadnych sporów z Tobą ponieważ takie rzeczy wiszą mi i powiewają.
To że go puścili z Cluj bez żalu - czy Ty jesteś normalny?! Mam Ci tłumaczyć dlaczego - jeśliby tam wymiatał - nie trafiłby nigdy do naszej pierwszej ligi?! Zresztą - z Turcji też, bo to wyższy poziom finansowy i sportowy. Proszę, masz odpowiedź - do pierwszej ligi, ani do ekstraklasy nie trafiają piłkarze z takim CV i w szczycie swoich możliwości. Tyle że to bez znaczenia, bo to co nie starcza nawet na ekstraklasę (nie mówiąc o poważniejszych ligach) jest topem w pierwszej lidze.
Co za frajerstwo na tym forum, byle tylko się dowalić...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.06.2022 o godz. 08:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|