Jaroo1 napisał(a):

|
ale skoro nie mamy w kadrze wręcz żadnego rasowego napastnika, to przydałoby się właśnie jak najszybciej, w okresie przygotowawczym już mieć tego jednego chłopa podpisanego, który ma być w ataku, czy to numerem 1 czy chociażby 2 czy 3. Zawsze by się zgrywał, ogrywał i nawet może sprowadzony jako ten 2-3 by na tyle był jakościowy i już sie zgrał, ze na cały sezon albo pierwsze mecze by był tym pierwszym wyborem (...)
|
Czyli wg Ciebie nie mamy w kadrze żadnego napastnika?
Opcja nr 1 Fernandez,
Opcja nr 2 Hugi
Opcja nr 3 Sobol
Opcja nr 4 Bartoń
Opcjonalnie Żyro
No chyba że liczysz na nowych 3 zawodników do ataku.
Ja liczę że dojdzie jeden, ale konkretny. Jeśli w tym czasie dostana szansę inni to nie powinno być źle, o ile druga linia i obrona będzie poukładana.
Tak, Fernandez możliwe że będzie grał na 10, ale w ostatnim sparingu grał na 9 i nie sądzę że będzie wybrzydzał.