Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27840
Stary 27.06.2022, 23:14
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
ale skoro nie mamy w kadrze wręcz żadnego rasowego napastnika, to przydałoby się właśnie jak najszybciej, w okresie przygotowawczym już mieć tego jednego chłopa podpisanego, który ma być w ataku, czy to numerem 1 czy chociażby 2 czy 3. Zawsze by się zgrywał, ogrywał i nawet może sprowadzony jako ten 2-3 by na tyle był jakościowy i już sie zgrał, ze na cały sezon albo pierwsze mecze by był tym pierwszym wyborem (...)
Czyli wg Ciebie nie mamy w kadrze żadnego napastnika?

Opcja nr 1 Fernandez,
Opcja nr 2 Hugi
Opcja nr 3 Sobol
Opcja nr 4 Bartoń
Opcjonalnie Żyro


No chyba że liczysz na nowych 3 zawodników do ataku.

Ja liczę że dojdzie jeden, ale konkretny. Jeśli w tym czasie dostana szansę inni to nie powinno być źle, o ile druga linia i obrona będzie poukładana.

Tak, Fernandez możliwe że będzie grał na 10, ale w ostatnim sparingu grał na 9 i nie sądzę że będzie wybrzydzał.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.06.2022 o godz. 23:16.
Odpowiedz cytując