Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90073
Stary 27.06.2022, 22:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jasne... Wieczysta to już w ogóle szrot sprowadza, co nie?

Tak, rozumiem o czym piszesz, ale jak chcemy wyjść z tej pierwszej ligi grając piłkarzami dobrymi na IV?
naprawdę Framat, ogarnij się... Wieczysta? Mówisz o 37-letnim Peszko, 36-letnim Majewskim czy 34-letnich Burlidze i Augustyniaku?

Sorry, ale doświadczeniem w innych ligach (lepszych niż polska) ten gość bije te "gwiazdy z Wieczystej" na głowę. A dowalanie się do wieku, gdzie Bayern nie chce puścił młodszego o pół roku (!) Lewandowskiego za mniej niż 50 mln euro... bez komentarza. Chyba, ze wg ciebie w organizmie piłkarza w te kilka miesięcy zachodzą jakieś gigantyczne zmiany.

Naprawdę, jestem przekonany, że wielu kibiców Wisły nadal żyje gdzieś w roku 2012. Macie jakiś wielki schron, w którym siedzicie i zastanawiacie się, kogo to Cupiał nam sprowadzi?

Chętnie sobie za kilka miesięcy wrócę do tego tematu i zacytuje wypowiedzi "ekspertów" dla których 35-latek z doświadczeniem i bardzo sensownymi liczbami w Hiszpanii, Turcji czy Rumunii to kompromitacja zarządu, dla tak potężnego klubu jakim jest 1-ligowa Wisła.
Ostatnio edytowane przez Elendil : 27.06.2022 o godz. 22:42.
Odpowiedz cytując