FraMat napisał(a):

Jasne... Wieczysta to już w ogóle szrot sprowadza, co nie?
Tak, rozumiem o czym piszesz, ale jak chcemy wyjść z tej pierwszej ligi grając piłkarzami dobrymi na IV?
|
naprawdę Framat, ogarnij się... Wieczysta? Mówisz o 37-letnim Peszko, 36-letnim Majewskim czy 34-letnich Burlidze i Augustyniaku?
Sorry, ale doświadczeniem w innych ligach (lepszych niż polska) ten gość bije te "gwiazdy z Wieczystej" na głowę. A dowalanie się do wieku, gdzie Bayern nie chce puścił młodszego o pół roku (!) Lewandowskiego za mniej niż 50 mln euro... bez komentarza. Chyba, ze wg ciebie w organizmie piłkarza w te kilka miesięcy zachodzą jakieś gigantyczne zmiany.
Naprawdę, jestem przekonany, że wielu kibiców Wisły nadal żyje gdzieś w roku 2012. Macie jakiś wielki schron, w którym siedzicie i zastanawiacie się, kogo to Cupiał nam sprowadzi?
Chętnie sobie za kilka miesięcy wrócę do tego tematu i zacytuje wypowiedzi "ekspertów" dla których 35-latek z doświadczeniem i bardzo sensownymi liczbami w Hiszpanii, Turcji czy Rumunii to kompromitacja zarządu, dla tak potężnego klubu jakim jest 1-ligowa Wisła.