Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90072
Stary 27.06.2022, 22:33
FraMat napisał(a):Wyświetl post
O la la... Wolfy traktuje wszystko jako atak na siebie.
Możesz po prostu nie czytać moich wpisów. Albo iść na terapię
Nie traktuje jako atak na siebie, po prostu jesteś żałosny z tymi nieustannymi przytykami - czy jest sens, czy nie. Nie są one śmieszne, merytoryczne - po prostu typowe jojczenie wuja Stefana z musztardą na wąsach. Ojej, ma 34 lata - i co z tego? Weź sobie człowieku sprawdź jacy piłkarze trafiają do pierwszej ligi i tam się odnajdują. Taki Angulo jeszcze w wieku 36 lat strzelił 16 goli w EKSTRAKLASIE, a to jest przepaść.

Czy to na pewno wypali? Nie, jest ryzyko, jak zawsze. Ale czepianie się wieku to kretynizm najczystszej postaci.
Tylko widzisz, jak odpada argument wieku to w sumie niewiele zostaje takiemu męczybule jak Ty, prawda?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując