Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5569
Stary 27.06.2022, 22:27
że Widzew podbije oglądalność. Tym niemniej, żeby mieć taką popularność w kraju jak Wisła, to musiałby powtórzyć wyczyny z lat 90'.

Tak czy inaczej nie wyobrażam sobie, że nie wrócimy za rok. Bo ten sezon jeszcze będzie grzane "jak wygląda ekstraklasa bez Wisły?", ale gdyby miało by to trwać dłużej, to już się ludzie przyzwyczają i zapomną.
Odpowiedz cytując