Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5568
Stary 27.06.2022, 22:26
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No stało się coś niewyobrażalnego. Jeden klub z tej wielkiej trójki Lech-Legia-Wisłą, które generują największą oglądalnosc, frekwencje i zainteresowanie spadł z ligi. Takze za miesiąc będa mogli sobie na podstawie wypowiedzianych umów z C+ i zawartych z Polsatem, panowie z tych stacji zobaczyć jaka była skala migracji dla Wisły. Ciekawe w jakich tysiącach to pójdzie. A moją o tyle chujowo w C+, że wiele lig i tak już potracili wcześniej wiec na pewno dużo osób miało już tylko dla Wisły wykupiony pakiet.
No ja dokładnie tak miałem. Dwuletnia umowa dawno wygasła, w powodzie wymówienia spadek Wisły, niech wiedzą. Teraz tak - oglądanie tego gówna bez Wisły to za dużo nawet dla mnie, fanem filmów B klasowych z Nicolasem Cagem nie jestem, zresztą większość ich filmów jest B klasowa, ich polskie seriale to żenada, większość lig stracili - zostawiłem sobie Eleven...

Może Ekstraklasa weźmie za ryj kilku ograniczników z gwizdkiem jak główny sponsor dostanie po kieszeni.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując