FraMat napisał(a):

Jasne... Wieczysta to już w ogóle szrot sprowadza, co nie?
Tak, rozumiem o czym piszesz, ale jak chcemy wyjść z tej pierwszej ligi grając piłkarzami dobrymi na IV?
|
O czym Ty chrzanisz?! Jeżeli koleś jest zdrowy i została mu motoryka na przyzwoitym poziomie to właśnie takich piłkarzy potrzebujemy - z umiejętnościami. Nie perspektywicznych, rozwojowych, na sprzedaż, tylko takich którzy w niezbyt mocnej pierwszej lidze będą nabijali punkty w kanadyjskiej, ale jednocześnie są w zasięgu finansowym.
Nie rozumiesz o czym piszę skoro twierdzisz że to jest transfer na czwartą ligę - jesteś po prostu toksyczny, irytujący, żałosny w tym swoim zacietrzewieniu.