Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90070
Stary 27.06.2022, 22:17
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jasne... Wieczysta to już w ogóle szrot sprowadza, co nie?

Tak, rozumiem o czym piszesz, ale jak chcemy wyjść z tej pierwszej ligi grając piłkarzami dobrymi na IV?
O czym Ty chrzanisz?! Jeżeli koleś jest zdrowy i została mu motoryka na przyzwoitym poziomie to właśnie takich piłkarzy potrzebujemy - z umiejętnościami. Nie perspektywicznych, rozwojowych, na sprzedaż, tylko takich którzy w niezbyt mocnej pierwszej lidze będą nabijali punkty w kanadyjskiej, ale jednocześnie są w zasięgu finansowym.

Nie rozumiesz o czym piszę skoro twierdzisz że to jest transfer na czwartą ligę - jesteś po prostu toksyczny, irytujący, żałosny w tym swoim zacietrzewieniu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując