Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90069
Stary 27.06.2022, 21:55
Gdyby ten zawodnik został sprowadzony w ekstraklapie, to uznałbym, że ktoś upadł na głowę. Ale w I lidze wszystko się zmienia, to dobry pomysł, on ma przyjść, zrobić awans, dostać kwiaty na koniec i tyle.
Odpowiedz cytując