FraMat napisał(a):

Poważnie? Gość ma 35 lat.
No ale grał w Cluj przy Danie Petrescu...
Seniorami do Ekstraklasy?
|
Dokładnie tak. Potrzeba nam zawodników, którzy mają grać tu i teraz. Doświadczonych, w pełni ukształtowanych. Kolejna rzecz to stosunek ceny do umiejętności, który poprawia się z wiekiem, a groszem pewnie nie śmierdzimy.
Jeśli jest zdrowy to może być bardzo dobry transfer.