Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90068
Stary 27.06.2022, 21:04
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Poważnie? Gość ma 35 lat.
No ale grał w Cluj przy Danie Petrescu...
Seniorami do Ekstraklasy?
Dokładnie tak. Potrzeba nam zawodników, którzy mają grać tu i teraz. Doświadczonych, w pełni ukształtowanych. Kolejna rzecz to stosunek ceny do umiejętności, który poprawia się z wiekiem, a groszem pewnie nie śmierdzimy.

Jeśli jest zdrowy to może być bardzo dobry transfer.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując