wolfy napisał(a):

Jakby miał 25 i grał w takich klubach to by nie przyszedł do pierwszej ligi.
Weź się trochę ogarnij...
|
Jasne... Wieczysta to już w ogóle szrot sprowadza, co nie?
Tak, rozumiem o czym piszesz, ale jak chcemy wyjść z tej pierwszej ligi grając piłkarzami dobrymi na IV?