Karherop napisał(a):

Patrząc że materiał okrasił tytułem "spadająca gwiazda - sezon 1" to już widzę jak przy okazji każdej kolejki będą jakieś retrospekcje.
Osobiście wolałbym co chwilę nie wracać wspomnieniami do tego przeklętego sezonu, ale co kto lubi.
|
Szczerze mówiąc nie sądze żeby wielu kibiców Wisły tym zatrzymali. Ja wymówiłem umowę z C+.
Niech Mielec kupuje abonamenty, albo sędziowie którzy nas kręcili zrobią zrzutę...