Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5562
Stary 27.06.2022, 18:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Patrząc że materiał okrasił tytułem "spadająca gwiazda - sezon 1" to już widzę jak przy okazji każdej kolejki będą jakieś retrospekcje.

Osobiście wolałbym co chwilę nie wracać wspomnieniami do tego przeklętego sezonu, ale co kto lubi.
Szczerze mówiąc nie sądze żeby wielu kibiców Wisły tym zatrzymali. Ja wymówiłem umowę z C+.
Niech Mielec kupuje abonamenty, albo sędziowie którzy nas kręcili zrobią zrzutę...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując