silver03 napisał(a):

|
Cieszcie się, że grzeją nasz temat, podtrzymują nam tym samym medialność.
|
Patrząc że materiał okrasił tytułem "spadająca gwiazda - sezon 1" to już widzę jak przy okazji każdej kolejki będą jakieś retrospekcje.
Osobiście wolałbym co chwilę nie wracać wspomnieniami do tego przeklętego sezonu, ale co kto lubi.