|
Przegrana w lidze: " pie***** nie oglądam tych błaznów"
Wisła gra sparing: "gdzie transmisja i skróty, plujecie nam w twarz"
Albo: " co to za ch***** kamera, to już nie potraficie zainwestować w profesjonalny sprzęt patałachy"
Albo: "co oni odwalają w tym sparingu? My do 2 ligi spadniemy"
"Co oni robią? Tajemnice?"
Tak, wypracowane schematy na treningach to nie powinna być wiedzą ogólnodostępna.
Jakbym był trenerem to o ile sparing nie ma być czymś na kształt briefingu/próby generalnej lub zebraniem kasy z biletów to też bym wolał aby kibice i rywale nas nie podglądali. A Wiśle w 1 lidze będą bacznie obserwować wszyscy.
Jakby ktoś też nie zauważył to tniemy koszty gdzie popadnie i jeśli od transmisji jednego sparingu ma zależeć czy starczy kasy na pensje dla jakiejś osoby w klubie to wolę aby przeznaczono ja na to drugie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.06.2022 o godz. 13:59.
|