Powiedz mi czy filmy z drona są udostępniane masowo przez kluby, które je wykorzystują czy może jednak nie
I po co byłby jakiemukolwiek kibicowi cały mecz z tej perspektywy

Oglądałbyś
A widzisz dla trenerów, którzy analizują ustawienie a nie oglądają mecz to bardzo fajne narzędzie taktyczne. I nie mówimy koniecznie tylko o trenerach Wisły Kraków. Resztę sobie dopisz bo mi się nie chce.