Przecież to tylko sparingi, 99% klubów nie ma nawet bramek z drona tylko suchy wynik i tyle. Już nie macie się czego czepiać.
Już widzę to masowe podcinanie żył, jakbyśmy któryś przegrali. A tak nie ma na co wylewać żółci to się drona czepiają
Co do gry Savicia i Zukowa to widocznie trener uznał, że nie ma do wpuszczenia nikogo kto byłby do gry nawet w przyszłości na ławce. Też się temu dziwię, ale to była decyzja trenera. Ma przygotować zespół do gry na odpowiednim poziomie i skoro go nie wywalono (za czym optowałem) to trzeba mu dać pracować. Może uznał, że dobre wyniki w sparingach budują odpowiednią atmosferę wśród tych młodych ludzi?
Nie będę zgrywał znawcy i uznawał tego za błąd. Trenerowi albo się ufa, że przygotuje odpowiednio drużynę albo się go zwalnia. Nie zwolniono, więc niech przygotowuje drużynę w spokoju i podejmuje autonomiczne decyzje.
Ja bym postąpił inaczej i odsunął tych zawodników od drużyny, ale to nie ja jestem trenerem i nie ja biorę odpowiedzialność za wyniki.