Cytat:
Był to jeden z ważniejszych tygodni, jeśli chodzi o przygotowania. Tej pracy jest bardzo dużo, dlatego ze względu bezpieczeństwa nie wszystkich chcieliśmy dziś wpuścić na boisko - mówił po wygranym 2-0 meczu sparingowym ze Stalą Mielec trener piłkarzy Wisły Kraków Jerzy Brzęczek.
- Ci zawodnicy, którzy byli bardziej przemęczeni dostali wolne, bo nie chcieliśmy ryzykować jakimiś urazami. Dlatego nie zagrał dziś Kuba Niewiadomski, jak również Michał Żyro, czy Dawid Szot. Są u nich bowiem sprawy przeciążeniowe, większe bóle mięśniowe, więc nie chcieliśmy ryzykować. Zagrali też tacy zawodnicy, którzy prawdopodobnie od nas odejdą. Nie chcieliśmy również takiej sytuacji, aby któryś z zawodników grał dłużej niż 45 minut. Wyjątkiem był Krystian Wachowiak - powiedział trener.
Prościej wyjaśnić się nie jak wkleić cały cytat/za wislaportal
Zagrali zawodnicy którzy od nas odejdą by nie narażać zdrowia innych zawodników poprzez grę dłuższą niż 45 min
|
A to my nie mamy więcej szrotu niż te 22-25 sztuk? Mógł zagrać jakiś dzieciak, moze by go te 45 mint nauczyło więcej niż 5 meczów w CLJ, może by kiedyś wszedł na mecz ligowy i jedno czy dwa podania lepiej mu wyszły w ciągu meczu, może by poczuł, ze jest następny w kolejce i warto zapierdalać.
Daliśmy zagrać darmozjadowi, który jeszcze strzelił sobie brameczkę żeby się lepiej wypromować do nowego klubu, darmozjadowi, który zapchał sobą niepotrzebnie 45 minut i już te 45 minut ani on, nie zostaną nigdy dla dobra Wisły wykorzystane.
Taka jest właśnie logika trio i tych triopodobnych, czyli Brzęczków, Gulów itp jak nie trzeba to grają Savicie, jak trzeba wystawić Forbesa bo się mu płąci więc ma zapierdalać, to sobie siedzi miesiąc na lotnisku. Zgodnie z tą logiką Dawid to świetny prezes, spadliśmy przez przypadek, a Brzęczek to mistrz trenerki 1/14