Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7568
Stary 27.06.2022, 09:27
Wiem, że dla niektórych to będzie doczepianie się na siłę, ale uważam że te bramki z drona to jakaś pie***lona kpina z kibiców. Jaki jest wgl sens takiego filmowania?
Ktoś coś wspominał o sprzęcie od Socios do nagrywania?
Odpowiedz cytując