|
W sumie logiczne.Ja bym posunął się dalej i pierwszą ligę grał zawodnikami z którymi nie wiążemy przyszłości a tych perspektywicznych zostawił już do gry gdy wrócimy do ekstraklasy.No i trzeba pamiętać żeby zostawić rezerwy na puchary(o te europejskie mi chodzi )
A potem się dziwimy że jeden podaje w lewo a drugi biegnie w prawo...
Ostatnio edytowane przez krysztal : 27.06.2022 o godz. 09:06.
|