azor napisał(a):

Raczyłem Natomiast nie znalazłem tam wyjaśnienia.
|
Był to jeden z ważniejszych tygodni, jeśli chodzi o przygotowania. Tej pracy jest bardzo dużo, dlatego ze względu bezpieczeństwa nie wszystkich chcieliśmy dziś wpuścić na boisko - mówił po wygranym 2-0 meczu sparingowym ze Stalą Mielec trener piłkarzy Wisły Kraków Jerzy Brzęczek.
- Ci zawodnicy, którzy byli bardziej przemęczeni dostali wolne, bo nie chcieliśmy ryzykować jakimiś urazami. Dlatego nie zagrał dziś Kuba Niewiadomski, jak również Michał Żyro, czy Dawid Szot. Są u nich bowiem sprawy przeciążeniowe, większe bóle mięśniowe, więc nie chcieliśmy ryzykować. Zagrali też tacy zawodnicy, którzy prawdopodobnie od nas odejdą. Nie chcieliśmy również takiej sytuacji, aby któryś z zawodników grał dłużej niż 45 minut. Wyjątkiem był Krystian Wachowiak - powiedział trener.
Prościej wyjaśnić się nie jak wkleić cały cytat/za wislaportal
Zagrali zawodnicy którzy od nas odejdą by nie narażać zdrowia innych zawodników poprzez grę dłuższą niż 45 min
Wystarczy też otworzyć okno by stwierdzić że granie w takim skwarzs 90 min nie jest bezpieczne, a nikt nie wynajmie stadionu na sparing i grę przy jupiterach