|
Faktycznie, lepiej dwadzieścia razy pochwalić jaki wspaniały jest Jurek, Dawid i reszta tych, którzy doprowadzili Wisłę do spadku.
W końcu minął miesiąc od spadku i dalej nic nie wiemy.
Kompletnie nie ma winnych odnośnie polityki transferowej, którą mogę określić mianem burdelu - kilkadziesiąt nieudanych transferów.
Do tego kwestia kompetencji Dawida i Jurka, niezrealizowana obietnica Dawida w temacie europejskich pucharów, zapowiadanych inwestorów przez Jarka, polityka ciągłego klakierstwa i wiele innych spraw - razem to kompletne rozmycie odpowiedzialności.
|