LucjuszWielki napisał(a):

Widzisz Czerepuszku... Wuja dziś potwierdził...
Nie wiem po uj był wystawiany w tym sparingu, chyba po to żeby jakoś wygrać i moralne podbudowac, albo żeby młodym pokazał jak się gra, innego sensu nie widze.
...
|
Też się nad tym zastanawiałem i jest w tym logika. Wrzucić za niego juniora który nie ma pojęcia co ma grac to już lepiej pozwolic reszcie funkcjonować lepiej na boisku z Saviciem.
Oczywiście że Savic by się przydał na 1 ligę i oczywiście że nie można po nim płakać. Przypuszczam że za jego pensje jesteśmy w stanie ściągnąć kogoś podobnej "klasy" tylko trzeba się więcej napracować oraz istnieje większe zagrożenie sportowej "wtopy". Jak zresztą przy każdym transferze i mam nadzieję że to okno będzie ostatnim na dłuższy czas gdy musimy przeprowadzać rewolucje w składzie.
Savic gwarantował że zje technicznie rywali, zmarnuje kilka setek i przejdzie obok połowy spotkań. Niech szukają kogoś komu się bedze chciało.