Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
27826
25.06.2022, 23:03
LucjuszWielki
napisał(a):
Widzisz Czerepuszku... Wuja dziś potwierdził...
Nie wiem po uj był wystawiany w tym sparingu, chyba po to żeby jakoś wygrać i moralne podbudowac, albo żeby młodym pokazał jak się gra, innego sensu nie widze.
Mówili wcześniej, że Savica chcą zatrzymać, na 1 lige byłby ok. Trzeba jasno przyznac, że kawał uja z niego, załatwił nam spadek, grał większośc stojanowa by na końcu się wypiąc, zero odpowiedzialności i nara...
gizmowisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmowisla
Znajdź inne posty napisane przez gizmowisla