Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27825
Stary 25.06.2022, 20:40
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
nie wiem , natomiast nie wygladal jakby sie mial ruszac z krakowa
Widzisz Czerepuszku... Wuja dziś potwierdził...

Nie wiem po uj był wystawiany w tym sparingu, chyba po to żeby jakoś wygrać i moralne podbudowac, albo żeby młodym pokazał jak się gra, innego sensu nie widze.


Mówili wcześniej, że Savica chcą zatrzymać, na 1 lige byłby ok. Trzeba jasno przyznac, że kawał uja z niego, załatwił nam spadek, grał większośc stojanowa by na końcu się wypiąc, zero odpowiedzialności i nara...

Odpowiedz cytując