Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
nie wiem , natomiast nie wygladal jakby sie mial ruszac z krakowa
|
Widzisz Czerepuszku... Wuja dziś potwierdził...
Nie wiem po uj był wystawiany w tym sparingu, chyba po to żeby jakoś wygrać i moralne podbudowac, albo żeby młodym pokazał jak się gra, innego sensu nie widze.
Mówili wcześniej, że Savica chcą zatrzymać, na 1 lige byłby ok. Trzeba jasno przyznac, że kawał uja z niego, załatwił nam spadek, grał większośc stojanowa by na końcu się wypiąc, zero odpowiedzialności i nara...