|
czy to wazne ? najwazniejszy jest latwy terminarz - a potem przechodzimy do szarzy i mizazdzymy wszystkich - w grudniu mamy juz zaklepany awans i na runde wiosenna zaczynamy marsz na podbuj pilkarskiej polski i puchary ....tak to widze , tak bedzie .....bedziemy jak ten Felix z popioła
|