wolfy napisał(a):

Fakt, skazaliśmy się, ale za czasów Cupiała, Meresińskiego i Sharksów. Struktury sportowe buduje się latami, poza tym porządny skauting kosztuje bardzo dużo - musisz mieć całą siatkę w wielu ligach. To nie jest wina trio i potrwa jeszcze bardzo długo zanim nasz skauting zacznie faktycznie działać, nie wspominając o kosztach.
Braki strukturalne są u nas bardzo duże i nie do naprawienia w kilka lat.
|
W Voigt? Skrobowski? Nie są winni?
Mineły już ponad 3 lata - naprawdę jakiekolwiek rozeznanie na rynku to za duże wymagania? Czy to znowuż kogoś innego wina?