Jagul napisał(a):

|
Sami się na takie wybory skazaliśmy. Nasz scouting nie istnieje i ten stan trwa nadal. Bazujemy na tym co nam ktoś podrzuci lub ewentualnie szukamy oczywistości.
|
Fakt, skazaliśmy się, ale za czasów Cupiała, Meresińskiego i Sharksów. Struktury sportowe buduje się latami, poza tym porządny skauting kosztuje bardzo dużo - musisz mieć całą siatkę w wielu ligach. To nie jest wina trio i potrwa jeszcze bardzo długo zanim nasz skauting zacznie faktycznie działać, nie wspominając o kosztach.
Braki strukturalne są u nas bardzo duże i nie do naprawienia w kilka lat.