Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27812
Stary 24.06.2022, 12:19
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Sami się na takie wybory skazaliśmy. Nasz scouting nie istnieje i ten stan trwa nadal. Bazujemy na tym co nam ktoś podrzuci lub ewentualnie szukamy oczywistości.
Fakt, skazaliśmy się, ale za czasów Cupiała, Meresińskiego i Sharksów. Struktury sportowe buduje się latami, poza tym porządny skauting kosztuje bardzo dużo - musisz mieć całą siatkę w wielu ligach. To nie jest wina trio i potrwa jeszcze bardzo długo zanim nasz skauting zacznie faktycznie działać, nie wspominając o kosztach.
Braki strukturalne są u nas bardzo duże i nie do naprawienia w kilka lat.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując