Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27807
Stary 24.06.2022, 08:16
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A wg mnie jest dość mały (jednak) odsetek kibiców który wyciąga zbyt pochopnie wnioski, często że szczątkowych informacji z 3 ręki i łyka jak młody pelikan wszystko co wrzuca media. Wystarczy popatrzeć jak zaczęło rozstrzasac nieszczęsna "Kasie". 95% kibiców gdzieś zobaczyło nagranie zaśmiało się i zapomniało. Żyło dalej swoim życiem zamiast wylewać żale w internecie.

Zgodzę się że nasz klub wiele rzeczy robi amatorsko i to widać na każdym kroku. To tym bardziej dziwne, bo social media można ogarnąć naprawdę małym kosztem (a już na pewno w skali klubu piłkarskiego).
Jest niewielki odsetek sfrustrowanych którzy szukają tylko pretekstu żeby zacząć histerię w internecie. Wystarczy spojrzeć na reakcje po artykule o Żyro. Moja pierwsza myśl po przeczytaniu tego tekstu - może to oznaczać wszystko, takie rzeczy dzieją się non stop, zwłaszcza podczas zgrupowań, ale też na treningach, rozbieganiach etc. To jest sport wyczynowy.

Frustracja wynika z tego, że piłkarze jacy zadowoliliby tych kibiców są raczej poza naszym zasięgiem, a do każdego ściąganego będzie można się o coś dowalić...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.06.2022 o godz. 08:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując