Karherop napisał(a):

A wg mnie jest dość mały (jednak) odsetek kibiców który wyciąga zbyt pochopnie wnioski, często że szczątkowych informacji z 3 ręki i łyka jak młody pelikan wszystko co wrzuca media. Wystarczy popatrzeć jak zaczęło rozstrzasac nieszczęsna "Kasie". 95% kibiców gdzieś zobaczyło nagranie zaśmiało się i zapomniało. Żyło dalej swoim życiem zamiast wylewać żale w internecie.
Zgodzę się że nasz klub wiele rzeczy robi amatorsko i to widać na każdym kroku. To tym bardziej dziwne, bo social media można ogarnąć naprawdę małym kosztem (a już na pewno w skali klubu piłkarskiego).
|
Jest niewielki odsetek sfrustrowanych którzy szukają tylko pretekstu żeby zacząć histerię w internecie. Wystarczy spojrzeć na reakcje po artykule o Żyro. Moja pierwsza myśl po przeczytaniu tego tekstu - może to oznaczać wszystko, takie rzeczy dzieją się non stop, zwłaszcza podczas zgrupowań, ale też na treningach, rozbieganiach etc. To jest sport wyczynowy.
Frustracja wynika z tego, że piłkarze jacy zadowoliliby tych kibiców są raczej poza naszym zasięgiem, a do każdego ściąganego będzie można się o coś dowalić...