Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27804
Stary 23.06.2022, 23:20
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na reakcję kibiców i dziennikarzy, to trochę śmieją się z tej informacji (Żyro) i z tego w jaki sposób to zakomunikowała rzeczniczka, więc nie wiem czy wszędzie to tak wygląda. Po mojemu chciano to zatuszować, żeby znów śmiechów nie było, że zatrudniono gościa, który po tygodniu treningów poprosił o zwolnienie z WF-u, ale dziennikarze wyskoczyli z newsem, więc rzeczniczka nie miała wyboru i musiała przyznać rację.
A wg mnie jest dość mały (jednak) odsetek kibiców który wyciąga zbyt pochopnie wnioski, często że szczątkowych informacji z 3 ręki i łyka jak młody pelikan wszystko co wrzuca media. Wystarczy popatrzeć jak zaczęło rozstrzasac nieszczęsna "Kasie". 95% kibiców gdzieś zobaczyło nagranie zaśmiało się i zapomniało. Żyło dalej swoim życiem zamiast wylewać żale w internecie.

Zgodzę się że nasz klub wiele rzeczy robi amatorsko i to widać na każdym kroku. To tym bardziej dziwne, bo social media można ogarnąć naprawdę małym kosztem (a już na pewno w skali klubu piłkarskiego).
Odpowiedz cytując