Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27801
Stary 23.06.2022, 21:36
Przecież tak to wszędzie wygląda. W czasie obozu masz dziesiątki mikrokontuzji, stłuczeń, obolałych mięśni, naciagniec i znowu się powtórzę. Jak to nie jest nic powaznego, to rzecznik ma lepsze rzeczy do roboty.

Pomine już fakt, że to od kierownika drużyny powinno wyjść czy informować o danej sytuacji choćby samego rzecznika czy nie..więc w gwoli ścisłości to powinieneś się dojebac do Jarka Krzostki

Jak Lewy upadnie na treningu Bayernu to najpierw powstaje kilkanaście artykułów w polskiej prasie a po kilku godzinach Bayern wydaje lakoniczny komunikat.

Absurdalne porównanie, ale absurdalny zarzut.
Odpowiedz cytując