aNouc napisał(a):

https://www.wislaportal.pl/News.html...dwoch_wislakow
Rzeczniczka klubu Karolina Biedrzycka długo głupa rżnęła, dopiero pod wpływem mediów i co za tym idzie zapytań kibiców pod newsem dziennikarzy wyjawiła ów informacje o urazach dwójki piłkarzy, choć powinna to robić sama od siebie i na bieżąco.
I zasadne pytanie: kto odpowiada za testy medyczne w Wiśle Kraków? Bo to kolejni piłkarze, którzy przechodzą testy medyczne bez najmniejszych problemów, a po kilku tygodniach okazuje się, że nie są do końca zdolni do gry.. zapewne odpowiadają za to osoby ze sztabu medycznego Wisły. Nazwiska delikwentów?
|
Długo? Przecież po jakis 40 minutach od umieszczenia artykułu dała swoje sprostowanie. Ja bym nawet powiedział że ekspresowe wyjaśnienie sprawy.
Jakby klub miał informować o każdej 1 czy 2 dniowej absencji w treningach to nic innego by nie robił.