|
Jak ty mi teraz zaimponowałeś Wąski
3 lata mijają a w klubie ktoś wpadł na pomysł ze moze warto by kogos sciagnać kto ma 2 nogi ,i nawet 2 rece oraz uwaga potrafi celnie trafic w taki duzy prostokąt.
Naprawde czapki z głow dla pomysłodawcy tego przedsiewzięcia.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.06.2022 o godz. 20:22.
|