Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3082
Stary 22.06.2022, 17:26
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Pewnie... Niech sobie krzykną 1000 000 za mecz co tam 100 000. To będzie dopiero dbanie o interes finansowy. Co znaczy musimy z tym żyć? Kto projektował stadion? Wisła czy miasto? Dlaczego my mamy płacić za to że oni dali dupy?

Właśnie przeczytałem że Lechia płaciła w 2021 za stadion 5 mln rocznie miastu, a miasto za promocję Gdańska 8 mln Lechii. A nasze buce nie mogą nam 1,7 mln podarować choć to 0,024% budżetu. Ty to rozumiesz ją nie rozumiem...
Nikt tego nie rozumie. Ale tak jest - żaden Zarząd Wisły nic nie wskórał z kibicem coruptovii Majchrowskim. Ty tez bys nie dał rady. Nie wiem czemu sam się zatem "napędzasz". Tak jest. Jakby się to dało zmienić, dawno byłoby zmienione. Nie ma dobrej woli miasta i tyle.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując