Wyświetl pojedynczy post
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3080
Stary 22.06.2022, 14:46
No Sarapata powiedziała "sprawdzam" w 2018 nieplacac za czynsz. Prawdopodnie na zasadzie "skoro nikt inny nie wynajmuje stadionu to miasto musi się zgodzić na inne warunki". Efekt tego był taki ze załatwiała stadion w Gliwicach. Nic nie jestemy miastu winni, ani miasto nie jest nam nic winne (moim zdaniem). To że płacimy sporo jest głowie kwestią tego że stadion jest fatalnie zaprojektowany. Niestety i My i miasto musimy z tym żyć. Miasto stara się dbać o własny interes (finansowy) I dlatego płacimy tyle ile płacimy i ja to rozumiem.
Odpowiedz cytując