Wyświetl pojedynczy post
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3078
Stary 22.06.2022, 13:59
Tak, powinniśmy jeszcze dostać kasę od Departamentu Gospodarki Wodnej, skoro w nazwie mamy najdłuższą rzekę. Sam się dziwię ze my i np Arka nic od nich nie dostajemy. A Np taki Ruch Chorzów powinien dostawać kasę od Ministerwa Sportu za zachętę ludzi do ruszania. Co tam kluby... Zespół Myslowitz to powinien pławić się w luksusach za promocje Mysłowic. Teraz już wiem, czemu powstała piosenka "Piła Tango"; Strachy na Lachy to jednak łebskie chłopaki...
Serio myślisz, że istnieje wiele osób, które słysząc w radiu: "Wisła Kraków wygrała mecz" pomyśli sobie, ze fajnie tam jechać? Pewnie jest parę takich osób, ale wydaje mi się ze raczej działa to w drugą stronę. To Wisła zyskuje na Krakowie i to znacznie. Chociażby to, że prędzej turysta przy okazji zwiedzania Krk przyjdzie na mecz niż na odwrót.
No i poza tym: kto nadał nazwę Wisła Kraków? No chyba my tzn Wisła. Więc to by było dziwne tworzyć markę wykorzystując w nazwie miasto a potem domagać się gratyfikacji za to.
Odpowiedz cytując