|
Czas pędzi nieubłaganie - już za trzy tygodnie zaczynamy naszą wspaniałą 'zabawę' w 1. lidze.
Nie wiem, co realnie planują włodarze pod kątem transferowym, ale jeśli zakładają, że bez sensownego napastnika na tym szczeblu akurat już można z powodzeniem rywalizować, to obawiam się, że lada moment obudzimy się wszyscy w ciężkiej dupie.
|