Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90036
Stary 22.06.2022, 10:36
Czas pędzi nieubłaganie - już za trzy tygodnie zaczynamy naszą wspaniałą 'zabawę' w 1. lidze.
Nie wiem, co realnie planują włodarze pod kątem transferowym, ale jeśli zakładają, że bez sensownego napastnika na tym szczeblu akurat już można z powodzeniem rywalizować, to obawiam się, że lada moment obudzimy się wszyscy w ciężkiej dupie.
Odpowiedz cytując